Kim jesteśmy?
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty jest największą w Polsce i krajach „nowej” Unii Europejskiej organizacją zrzeszającą dyrektorów szkół i placówek oświatowych, wizytatorów oraz urzędników samorządowych i kuratoryjnych. Zrzeszamy ok. 6000 członków rzeczywistych, mamy 9000 korespondentów oraz 32 000 czytelników mediów elektronicznych.

Zajrzyj na Forum OSKKO.
Prowadzimy  najaktywniejsze forum dyrektorskie w Europie! – www.oskko.edu.pl/forum - stanowi ono doskonałą platformę wymiany doświadczeń praktyków zarządzania oświatą. Co dzień tysiące dyrektorów czytają wieści, dowiadują się o nowych obowiązkach, pytają innych o poradę i pomagają sami. Poznajemy tu przyjaciół z całego kraju. Dzięki OSKKO dyrektor nie jest sam. Owocuje to spotkaniami na żywo.

Skorzystaj z materiałów.
Dzielimy się setkami przydatnych dokumentów z Wymiany Plików OSKKO www.oskko.edu.pl/wymiana_plikow. Stworzyliśmy ją, aby łatwo udostępniać sobie nawzajem regulaminy, ankiety, statuty i wszelkie inne dane przydatne dyrektorowi, urzędnikowi oświatowemu.

Organizuj z nami.
OSKKO organizuje m.in. największe w Polsce doroczne spotkanie kadry kierowniczej oświaty - Międzynarodowy Kongres Zarządzania Oświatą. W Kongresie uczestniczy rokrocznie około 1000 osób. Są to dyrektorzy szkół, samorządowcy, urzędnicy oświatowi. Zapoznaj się z relacjami z wszystkich Kongresów tu: www.oskko.edu.pl/kongresy. Dołącz do ekipy społecznie organizującej to i inne wydarzenia.

Wpływaj z nami na prawo.
OSKKO jest jedyną tak dużą, ogólnopolską organizacją pozarządową stale zajmującą się społecznie prawem oświatowym. OSKKO jest regularnie zapraszane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej do konsultowania projektów nowych aktów prawnych i zmian w systemie oświaty. Mamy stały wstęp do Sejmu. Zapoznaj się ze Stanowiskiem OSKKO ws. istotnych problemów edukacji: https://www.oskko.edu.pl/stanowisko-ws-istotnych-problemow-edukacji-2024/

Dołącz do nas!
Staraj się wpływać na oświatę poza murami swej szkoły, przedszkola, placówki. http://www.oskko.edu.pl/o_oskko/zasady_rekrutacji.html

Kontakt:
E-mail: oskko@oskko.edu.pl Tel: (89) 527-95-14 fax: (89) 679-05-59, kom. 513-057-830,
509-498-266, 501-211-469

 

Izabela Leśniewska - Prezes OSKKO